Anmälda 2017:

Damer:
Anja Ljungberg - 
Anna Kanschat - 
Anna Carnegård - Halmstad OK
Anneli Ljungman - Onsjö IF
Annika Arnoldsson -
Annika Ljungqvist - Malmö Gerillalöpare 
Eva Carliden - Halmstad OK
Eva Gustafsson - 
Eva-Lotta Lindström - 
Gabriella Lundh - Coach K Runners
Gunhild Anderson - 
Hanna Bengtsson - 
Helene Åkesson - Pan Kristianstad
Jennifer Ultege - 
Julia Olsson - 
Karin Svahn - 
Karin Tångring - Team Triathlon & Multisport
Linda Hagehed - Växjö Löparklubb
Line Kolbe - Team Fairing
Lisa Engström
Malin Grip - Falkenberg Allstars
Malin Larsson - IK Dran
Malin Påhlsson
Malin Stål
Malou Björnslätt - Veganrunners IK
Natalie Hoonk
Nathalie Wigeborn
Nina Ejlertsson - 
Rebecca Anderson - 
Rebecka Wide - Uddevalla SK
Sandra Borglin - 
Sara Andersson - Team Gylfe
Stephanie Dhillon - 
Stephanie Parke - Livräddarna Malmö
Therese Gustafsson - 
Tina Johansson - Lonesome Runners
Trine Nyberg - Kalmar RC triathlon
Veronika Wiebols - 

Herrar:
Anders Folkesson - 
Anders Dahlström - Mikkeller running club
Anders Ebeling - Spurs
Anders Isaksson - 
Andreas Romeborn - 
Bo Nilsson - pipverkstan rc
Calle Hjersman - 
Christian Johansson - Lonesome Runners
Christopher Andersson - 
Daniel Theander - Vallda Vikings
Daniel Lindberg - Eslövs FK
Fredrik Ekström - Halmstad OK
Fredrik Lähnn - LMM
Fredrik Linder - 
Fredrik Nicklasson - Team Nicklasson
Fredrik Silfversparre - Lonesome Runners
Gert-Inge Tapper - Björnstorps IF
Henrik Roos - Scania Road Runners
Henrik Nørregaard - 
Henrik Folkesson - Lomma MM
Henrik Andersson - 
Håkan Eriksson - Lonesome Runners
Håkan Johnsson - Rooster Club Varberg
Håkan Sjunnesson - 
Jan-olof Svensson - Falkenbergs RR
Jens Larsson
Johan Rebensdorff - Malmö CK
Johan Palm - Färjestadens Motion
Johan Dahlgren - Aktivitus Sports Club
Johan Bergfors - 
Johannes Jönler Kanschat - Löp Amok
Jonas Ivarsson - Team Bromskloss
Jörgen Johansson - Mölndals AIK
Karl-Axel Tångring - Team Triathlon & Multisport
Klas Axell - Växjö AIS
Krister Hansson - PAN
Kristian Andersson - Falkenbergs RR
Kristian Bengtsson - 
Kristian Folkesson
Magnus Kihlberg - IF Skattmasarna
Marcus Åslund - 
Marcus Kjellberg - Vallda Sandö Runners
Markus Kylberg - 
Martin Cannert - Löp Amok
Martin Stegmark - Halmstad Garnisons IF
Martin Hemhagen - Qwarnsveden Triathlonklubb
Martin Bengtsson - LK Tuppgök
Mats Abrahamsson - Åled Skyrunners
Mattias Karlsson - Halmstad
Mattias Axelsson - 
Mattias Turbo Johansson - Lonesome Runners
Mervi Heiskanen - Västra Götalands län
Michael Lidström - Ullevi FK
Micke Sjöstrand - 
Mikael Antonsson - Lonesome Runners
Niclas Clemmensen - AstraZeneca IF
Niklas Grip - Falkenberg Allstars
Niklas Persson - Bara Trajl
Nils H Persson - Heleneholms IF
Ola Olofsson - HGIF
Omar Arponen - Helmer Tampongförtäraren
Oscar Hernandez - Eklanda vargarna
Per Lidetun - Simlångsdalens IF
Per Mellander - Heden Ultra
Pontus Wärnestål - 
Rachid Toufik - Coach K Runners
Rasmus Andersson Andersson - Vegan Runners IK
Richard Jack - Malmö Gerillalöpare
Roger Löfström - Scania Road Runners
Roger Pettersson - Falkenbergs RR
Rune Newman - Halmstad OK
Simon Jonsson - Vegan Runners IK
Stefan Nilsson - 
Thomas Höglund - 
Tony Andersson - Triathlon Syd
Torgny Andersson - 
Viktor Johansson - Umara Sports Club

Sidan uppdateras varje söndag. Finns du inte med i listan och precis har anmält dig så vänta tills vi uppdaterat listan igen. Senast uppdaterad 21/1.

Ser någonting konstigt ut eller har du glömt att meddela ditt klubbnamn - kontakta oss!