Anmälda 2018:

Damer:
Anna Carnegård - Halmstad OK
Anna Hjelm - HGIF
Anna Kanschat - 
Anna Torstensson - Tigeranda Movement
Anneli Ljungman - Onsjö IF
Annika Arnoldsson -
Annika Jacobsson - Lonesome Runners
Annika Ljungqvist - Malmö Gerillalöpare 
Caroline Drufva
Charlotte Norell
Christina Höök
Edit Andersson - Lonesome Runners
Eva Gustafsson - 
Eva-Lotta Lindström
Frida Hansson
Gunhild Anderson - 
Hanna Bengtsson - 
Cecilia Nyman - Lonesome Runners
Jennifer Löw
Jennifer Ultege - 
Johanna Raning - Löparglädje
Josefin Lidre
Josephine Falkenberg Olsson
Julia Olsson - 
Karin Lagerblad - Falkenbergs RR
Karin Svahn - 
Karin Tångring - Team Triathlon & Multisport
Kira Maibøll
Kit Carlsson 
Lene Borginger
Linda Hagehed - Växjö Löparklubb
Line Kolbe - Team Fairing
Lisa Engström -Heleneholms IF
Louise Davidsson - Simlångsdalens IF
Lotta Sjöberg - Helsingborgs SOK
Malin Boltorp - Tigeranda movement
Malin Grip - Falkenberg Allstars
Malin Larsson - IK Dran
Malin Påhlsson
Malin Stål
Malou Björnslätt - Veganrunners IK
Mervi Heiskanen - Västra Götalands län
Micaela Westerlund - Smoothie Criminals
Natalie Hoonk
Nathalie Rubin - IFK Fjärås
Nathalie Wigeborn
Nina Ejlertsson - 
Rebecca Anderson - 
Rebecka Wide - Torsby Löparklubb
Sandra Borglin - 
Sara Andersson - Team Gylfe
Stephanie Dhillon
Stephanie Parke - Livräddarna Malmö
Therese Gustafsson
Tina Johansson - Lonesome Runners
UllaBrit Lissner - TIF


Herrar:
Adam Reis
Albin Lindbäck
Alexander Eriksson
Anders Dahlström - Mikkeller running club
Anders Ebeling - Spurs
Anders Folkesson
Anders Forss - Rosters cycleclub varberg
Anders Hansson
Anders Ingvarson - Team Sövde
Anders Isaksson 
Anders Olsson - Halmstad kanotklubb
André Möller - Söderåsens FK
Andreas Höier
Andreas Malm
Anton Hübner
Bo Nilsson - Pipverkstan RC
Brian Bonafilia
Calle Hjersman 
Carl-Johan Pehrson - Ryda SK
Christer Johansson - Team Freedomrunners
Christian Berg
Christian Johansson - Lonesome Runners
Christian Lüddeckens - 338 Småland
Christopher Andersson
Claes Widarsson - LK Tuppgök
Dag Söderlund - Simlångsdalens IF
Daniel Ahlgren - Härlövs IF
Daniel Josefsson - Apladalens LK
Daniel Larsson - Unnaryd Modell
Daniel Lindberg - Eslövs FK
Daniel Olsson
Daniel Theander - Dark Trail Runners
David Grann
Emil Falkek - Falkenbergs RR
Emil Lundgren - FK Studenterna
Erik Ehrmin Svensson
Erik Wikholm - Halmstad Garnisons IF
Fredrik Ekström - Halmstad OK
Fredrik Elowsson - Växjö löparklubb
Fredrik Linder 
Fredrik Nicklasson - Team Nicklasson
Fredrik Silfversparre - Lonesome Runners
Gert-Inge Tapper - Scania Road Runners
Gustaf Mellerup - Specialfastigheter
Hampus Nordin
Hans Franklin
Henrik Roos - Scania Road Runners
Henrik Nørregaard - 
Henrik Folkesson - Lomma MM
Henrik Andersson - 
Håkan Eriksson - Lonesome Runners
Håkan Sjunnesson - 
Jan Hindér - Tolered-Utby OL
Jan-Olof Svensson - Falkenbergs RR
Jerry Sidehed - Halmstad OK
Joakim Bergman - Söderåsens FK
Joakim Nymberg - FK Snapphanarna
Joakim Zetterqvist - Malmö Gerillalöpare
Johan Eriksson - 338 Småland
Johan Rebensdorff - Malmö CK
Johan Palm - Färjestadens Motion
Johan Dahlgren - Aktivitus Sports Club
Johan Bergfors - 
Jonas Blomqvist
Jonas Ivarsson - Härlövs IF 
Jonas Runvall
Karl-Axel Tångring - Team Triathlon & Multisport
Karl-Henrik Axelsson
Kenneth M Forsberg - Kalmar RC Triathlon
Klas Axell - Växjö AIS
Krister Hansson - PAN
Kristian Almquist
Kristian Andersson - Falkenbergs RR
Kristian Bengtsson - 
Kristian Folkesson
Lasse Jutemar - SOK Knallen
Lennart Skoog - Stenungsunds OK
Linus Wirén - Hälle IF
Magnus Nyberg - Kalmar RC Triathlon
Magnus Palmér - Tranemo IF Skidklubb
Marcus Pettersson
Marcus Åslund - 
Marcus Kjellberg - Vallda Sandö Runners 
Markus Lindbom
Martin Ahlström
Martin Bengtsson - LK Tuppgök
Martin Cannert - Löp Amok
Martin Ekmarck - Crossfit Halmstad
Martin Hemhagen - Qwarnsveden Triathlonklubb
Martin Siljegård - Halmstad Skidklubb
Martin Sjöberg - PAN Kristianstad
Martin Stegmark - Halmstad Garnisons IF
Mats Abrahamsson - Åled Skyrunners
Mattias Bergman 
Mattias Karlsson - Umara Sports Club
Mattias Axelsson - 
Mattias Turbo Johansson - Lonesome Runners
Michael Lidström - Ullevi FK
Mikael Antonsson - Lonesome Runners
Mikael Kulanko - IFK Mora
Mikael Lundström
Niclas Clemmensen - AstraZeneca IF
Niclas Dia - SOK Knallen
Niklas Grip - Falkenberg Allstars
Niklas Hansson - Elmhults Sportclub
Niklas Liljengren
Niklas Petersson Fröling - Simlångsdalens IF
Nils H Persson - Heleneholms IF
Ola Olofsson - HGIF
Olle Lind
Olle Svalander - Lonesome runners
Omar Arponen - Helmer Tampongförtäraren
Oscar Hernandez - Eklanda vargarna
Oskar Henriksson - IF Malmö Löp
Patrik Alvånger
Patrik Bergman - Falkenbergs RR
Patrik Sondell - InfoNoll
Per Mellander - Heden Ultra
Peter Ekebom - Dark Trail Runners
Peter Hultman
Philip Mellberg
Pontus Wärnestål - 
Rachid Toufik - Coach K Runners
Rasmus Andersson Andersson - Vegan Runners IK
Richard Jack - Malmö Gerillalöpare
Roger Löfström - Scania Road Runners
Roger Pettersson - Falkenbergs RR
Sebastian Sundberg
Simon Jonsson - Vegan Runners IK
Stefan Lagerblad - LK Tuppgök
Stefan Nilsson 
Tobias Andreasson - Björnstorps IF
Tobias Björklund
Tobias Thorsson - IK Trenne Ullared
Thomas Björkegren - Falkenbergs RR
Thomas Höglund - 
Thomas Wikström - Falkenbergs RR
Tommy Hagberg - Växjö Löparklubb
Tony Andersson - Triathlon Syd
Tord Bengtsson
Torgny Andersson - 
Viktor Johansson - Umara Sports Club
Viktor Sundling
Willy Svensson

Sidan uppdateras varje vecka. Finns du inte med i listan och precis har anmält dig så vänta tills vi uppdaterat listan igen. Senast uppdaterad 7/6.
Ser någonting konstigt ut eller har du glömt att meddela ditt klubbnamn - kontakta oss!